Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 11.12. 2018
Dnes má svátek Dana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Muž roku 2018 - finalista č. 10 - Daniel Koždoň

Letošní ročník soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky Muž roku 2018 zná své finalisty. Prezident soutěže David Novotný a spolupořádající agentura představili  dvanáct finalistů, kteří se 24. srpna 2018 v Náchodě utkají o titul Muž roku 2018.

Muž roku 2018 - finalista č. 10 - Daniel Koždoň


Jméno: Daniel

Příjmení: Koždoň

Věk: 25

Výška/váha: 183cm/85kg

Znamení: Beran

Muž roku 2018 - finalista č. 10 - Daniel KoždoňBydliště (město): Pustějov

Škola/zaměstnání: osobní/online trenér

Vaše motto: Nikdo není víc než ostatní, nikdo není méně než ostatní.

Zájmy: Zájmů mám mnoho! Dá se říct vše, u čeho poznávám své tělo a ducha. Pokud mám ale být konkrétní, tak bych vypíchl: kalistetiku (street workout), kulturistiku, tanec zvaný „Shuffle“ a čtení.

Oblíbené jídlo: Poctivé, domácí, čerstvé, ještě teplé, povidlové „Honzovy buchty“. :D Po nich a po svatebních koláčcích se můžu utlouct.

Jak dlouho Vám trvá ranní příprava: 
Já jsem po ránu vždy takový lenochod. Takže, pokud se někam chystám, tak vstávám o hodinu dříve, abych to všechno stihnul. (hygiena, snídaně, atd.). No, a pokud se nikam nechystám, tak akorát nevstávám o hodinu dřív. :D

Kdo Vás do soutěže přihlásil, příp. proč:
Do soutěže jsem se přihlásil sám. Dva roky zpátky jsem dostal od pár známých impuls k tomu, abych se do soutěže přihlásil. Necítil jsem se však ještě připraven. Vstoupit do soutěže Muž roku je přeci jen už velký krok, a když se do takové soutěže přihlásíte, tak musíte vědět, že se opravdu chcete tímto směrem ubírat. Tak jsem si začal sám shánět angažmá na různé přehlídky a focení, abych získal zkušenosti a zjistil, jak se v tom budu cítit a co to obnáší. Cítil jsem se v tom velmi příjemně a hezky. Poznal jsem spoustu skvělých, zajímavých a inspirativních lidí, a to mě nakonec přesvědčilo, se do této soutěže přihlásit.

Co od účasti v soutěži Muž roku očekáváte:
Upřímně od účasti v této soutěži neočekávám vůbec nic. Nechci, aby to vyznělo lhostejně, ba dokonce negativně. Mám namysli, že ať už se stane cokoliv, budou to velmi cenné zážitky a zkušenosti, které mě jako člověka posunou zase o kus dále. Nemám žádná očekávání a moc se těším na to, co mi osud přichystá.

Co byste na sobě změnil:
Na sobě bych neměnil vůbec nic. Jsem sám se sebou spokojený. Navíc se náš charakter, postoje, názory, přesvědčení mění každým dnem v závislosti na tom, co prožíváme a jakým směrem se ubíráme. Takže ono nemá cenu na sobě něco měnit, když zítra vlastně stejně budeme někdo jiný. Abych to ale uzavřel, dovolil bych si citovat mnou volně přeloženou část textu jedné písně mé oblíbené kapely: „Kdybych měl šanci na ještě jeden pokus, nezměnil bych vůbec nic, protože tohle vše ze mě udělalo toho, kým uvnitř jsem.“- Angels and airwaves.

Jaká vlastnost Vás nejlépe charakterizuje: Srdečnost.

Jaká by měla být Vaše životní partnerka:
Moje životní partnerka by měla doslova přetékat sebeláskou. Protože jak dokážeme milovat sami sebe, tak dokážeme milovat i druhé.

Čeho si u žen nejvíce vážíte:
U žen si nejvíce vážím právě toho, že jsou to ženy. S nimi se člověk fakt nenudí. Jsou plné zvratů a překvapení. Jsou to živly. Má přítelkyně obzvlášť. :D

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !